אוהבים ומתמחים בהפקת ספר מחזור

כי אנחנו אוהבים ומתמחים בהפקת ספר מחזור

המטרה שלנו - הפקת ספרי מחזור ייחודיים ויפים, בקלות ובמחירים תחרותיים.  *** המלצות מלקוחות ***

בהתבסס על ניסיון עשיר ורב השנים, בנינו מערכת אינטרנטית מתקדמת במיוחד להפקת ספרי מחזור ותכננו תהליך עבודה דינמי המותאם לצרכים הייחודיים של כל בית ספר.

שלב א' - תהליך הפקה
מחיר אטרקטיבי: אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר. מבטיחים לכם שאצלנו המחיר לא בא על חשבון שירות ואיכות.
יחס אישי ואדיב: אנו אוהבים לעשות ספרי מחזור, אוהבים לעבוד עם בתי ספר ותלמידים ורוצים ליהנות בעשייה שלנו, ושהפקת הספר תהיה חוויה לנו ולכם. יהיה רק צלמ/ת אחד וגריפקאי/ת אחת שמולם עובדים.  
ליווי ותמיכה: כבר בתחילת העבודה ניפגש לפגישת הדרכה בה נתכנן ביחד את הלו"ז ונקבע קווים לתהליך העבודה בהתאם לרצונכם. בהמשך תקבלו ליווי ותמיכה מלאים בכל תהליך העבודה, וכל בעיה שתהיה נשמח לפתור, לעזור ולשרת אתכם. אם זו הפעם הראשונה שאתם מפיקים ספר מחזור, אנו מבטיחים כי אין לכם מה לדאוג, אתם בידיים טובות, והעבודה תהיה פשוטה, קלה ונעימה
תקשורת נוחה: תמיד זמינים, כל הזמן. בהמשך ולכל אורך תהליך העבודה בנוסף לטלפון ואי-מייל, אנו מפעילים ערוצי תקשורת מתקדמים  הכוללים עמוד בפייסבוק, צ'אט אונליין ופורום באתר האינטרנט שלנו.
גיבוש קונספט: בפגישת ההדרכה לכל צוות ספר המחזור, נציג מגוון ספרי מחזור, נתכנן את הקונספט, נראה את האפשרויות הרבות של התוכן ונתכנן את חלוקת העמודים בתוך הספר והכיתה. כנסו לעולם הקסום של ספר המחזור. באתר האינטרנט תגלו גלריות המכילות עשרות דוגמאות של ספר מחזור, הכוללות כריכות לספר, עמודי ברכות, עמודי שער כיתה, עמודי תלמידים, עמודי הווי ועוד... רעיונות ודוגמאות לא יהיה חסר!

שלב ב' - צילומים
תמונות מחזור:  לדעתנו תמונת המחזור וספר המחזור הם יחידה אחת. בהזמנת תמונת מחזור וספר מחזור  ביחד תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר
פספורטים: אנו מעסיקים רק צלמים מקצועיים! על מנת שהצילומים יהיו ברמה הגבוהה ביותר, עם הקפדה על יחס אישי ואדיב בנושא אישי ורגיש כמו תמונות פספורט.
צילום : עבור ספר המחזור תוכלו להזמין מאיתנו  כל סוג צילום שתרצו - צילום שכבתי, צילומים כיתתיים, צילומי קבוצות, צילומים אישיים והווי מבית הספר. ואף צילום וידאו ועריכה לקליפים ולטקס הסיום.

שלב ג'-תהליך איסוף החומרים
שלב זה נחשב פעמים רבות לחלק הקשה בהפקת ספר מחזור. לכן, על מנת להקל על התהליך, אנו מספקים מגוון אפשרויות לאיסוף החומרים וכן את האפשרות לשלב ביניהם
פגישות פנים אל פנים - נפגשים בבית הספר עם צוות ספר המחזור
מערכת מידע אינטרנטית מתקדמת - השנה אנו משיקים את המערכת האינטרנטית המתקדמת ביותר, אשר מתוכננת במיוחד  לאיסוף ובקרה על החומרים של ספר המחזור.  
פורום - בנוסף למערכת יהיה באתר פורום בו ניתן להעלות חומרים לאתר האינטרנט.  
אי-מייל - הדרך המוכרת והנפוצה ביותר להעברת תכנים
סמארטפון - כן כן, יהיה ניתן להעלות טקסטים ותמונות גם דרך הטלפון הסלולארי
בקרה אוטומטית - במערכת האינטרנטית שפיתחנו תוכלו לבצע בקרה והגהה אוטומטיים וידניים על התכנים בקלות ובפשטות כדי למנוע טעויות אפשריות.

שלב ד' - תהליך העיצוב
אתם בוחרים איך אתם רוצים את העיצוב. מרמת בית הספר ועד צוות התלמידים בכל כיתה. יש מגוון אפשרויות של עיצובים ייחודיים, וכמובן שאפשר לשלב ביניהם בהתאם לבחירתכם
מעצב/ת צמוד/ה - שיעצב את הספר עבורכם ובהתאם לרצונכם. תוכנה לאלבומי תמונות - תוכלו לקבל ולהשתמש בחינם בתוכנה אינטואיטיבית ומתקדמת לעיצוב אלבומי תמונות. ככה גם למי שאין שום רקע בעיצוב יוכל להוציא ספר מחזור מקסים ביותר וממש בקלות
עיצוב עצמי בכל דרך- תלמידים יכולים לעצב בתוכנות עיצוב מוכרות כמו פוטושופ ואפילו לעצב עמודים באיור ידני על נייר, ממש כמו פעם, ולקבל מאיתנו תמיכה וליווי לכל אורך הדרך

שלב ה' - הדפסה
הדפסה: הדפסת ספר המחזור במכונות מסוג אינדיגו הנחשבות למכונות הדפוס הטובות והמתקדמות ביותר. ההדפסה היא על נייר כרומו משובח 135 ג'.
עמידה בלוחות זמנים - אנחנו תמיד עומדים בלוחות זמנים! אנו שמחים להכריז כי אף פעם לא אחרנו באספקת ספר המחזור לבית הספר. מבחינתנו זה "חוק בל יעבור"
הובלה: אל תתניעו את האוטו. אנו מביאים את ספרי המחזור עד לשער בית הספר, ללא עלות נוספת.

--> אודותינו

     
  לייף-בוק, ביאליק 76, רמת גן ; טלפקס: 03-6724725 ; שיווק: 050-3844349  ;  info@lifebook.co.il 
תנאי שימוש באתר
 
 

לייף-בוק הפקת ספר מחזורצילום, גרפיקה ודפוס
אנו מאמינים כי ספר מחזור כיתה ו, ספר מחזור כיתה ט, ספר מחזור יב, 
הוא
 ספר זיכרונות משמעותי של תקופת הלימודים והוא נשמר שנים רבות ולכן חשוב לנו ולכם איכות ספרי מחזור ותמונת מחזור.

לייף-בוק מתמחה בהפקת ספר מחזור, ספרי מחזור ותמונת מחזור לבתי ספר בכל הכיתות - ספר מחזור כיתה ו, ספר מחזור כיתה ט, ספר מחזור יב. אנו מציעים הפקת ספר מחזור, הדפסת ספרי מחזור ותמונת מחזור ייחודיים ומקוריים בליווי ותמיכה מקיפים ועבודה יעילה ומהנה, איכות מצוינת ומחיר אטרקטיבי!!!  הפקנו והדפסנו עד היום מאות ספרי מחזור מקסימים, ספר מחזור כיתה ו, ספר מחזור יב, ספר מחזור כיתה ט, לתיכונים וחטיבות ביניים מרוצים בכל רחבי הארץ. נשמח להפיק ולתת גם לכם שירות מצוין.

|
|
|
|
|
|
|
|
|

אנחנו מספקים שרות כולל בהפקת ספרי המחזור ותמונות מחזור לבתי הספר בכל הארץ, החל משלב התכנון ובניית הקונספט, הצילום, העיצוב הגראפי ועד הדפסת ספר המחזור וכריכתו והובלתו לבית הספר. ההפקה מתבצעת בליווי מקצועי ואמין עם ניסיון ומוניטין רב. אנו מתחייבים להמשיך ולתת איכות מעולה, מחיר תחרותי שירות מסור ואדיב ואת הליווי והתמיכה המלאים והטובים ביותר שיש!!! נשמח להפיק עבורכם את ספר המחזור. התקשרו עכשיו לפגישה בליווי קטלוג מרשים, דוגמאות רבות והמלצות ולקבלת הצעת מחיר מפורטת.

ספר מחזור, הפקת ספר מחזורהדפסת ספר מחזוררעיונות לספר מחזור,  מבנה ספר מחזורמשפטים לספר מחזור, דוגמאות לספר מחזור,
ספר מחזור יב, ספר מחזור כיתה ו, תמונת מחזור, ספרי מחזור, צילום תמונת מחזורספר מחזור רעיונות, ספר מחזור דוגמאות.